Z życia wzięte(34)

Podczas rozmowy z moją dziewczyną stwierdziłem, że nie potrafiłbym być w związku z kobietą, która nie pociąga mnie fizycznie. Zapytałem o jej zdanie w tej kwestii. Ukochana zlustrowała mnie uważnie od góry do dołu i oznajmiła: „A dla mnie to nie problem".

* * * * *

Odwiedziłam moją babcię, rozmowa zeszła na czasy jej młodości. Z zainteresowaniem słuchałam, jak opowiada o dawnych czasach. Kiedy ją zapytałam, jak wyglądała, gdy była nastolatką, odparła: „Och, kochanie, nie ma o czym mówić. Byłam przeraźliwie brzydka, tak jak Ty teraz".

* * * * *

Mój czterdziestodwuletni ojciec zadzwonił do mnie z komisariatu i poprosił, żebym go odebrał. Za co został zatrzymany? Przyłapano go na kradzieży lizaka w sklepie osiedlowym.

* * * * *

Zostałam zwolniona z pracy, bo szefostwo potrzebuje świeżej krwi z młodzieńczymi pomysłami. Mam 19 lat...

* * * * *

Przed czekającą mnie operacją zapytałam lekarza, czy czeka mnie znieczulenie miejscowe, czy ogólne. Doktor odparł bez chwili zastanowienia: „Oczywiście, że ogólne, przecież to będzie totalna rzeźnia tam w środku...".

* * * * *

Chciałabym publicznie wyznać, że wychowałam debila. Mojemu 22-let-niemu synowi skończył się płyn do soczewek i głupek wymyślił sobie, że tequila doskonale się nada jako zamiennik. Musieliśmy go rano zawieźć na pogotowie na płukanie oczu... Jakimś cudem zdążył założyć obie soczewki, zanim zrozumiał swój błąd.

* * * * *

Zgłosiłem się do szpitala na planowaną operację kolana. Po przebudzeniu niesamowicie się zdziwiłem, że mam obandażowane kolano... oraz głowę. Podobno w trakcie zabiegu jeden z obserwujących operację stażystów zemdlał i przywalił mi solidnie
głową prosto w czoło.

  • /kcik-humoru/558-z-ycia-wzite/4459-humor-z-ycia-wzite-35
  • /kcik-humoru/558-z-ycia-wzite/4389-humor-z-ycia-wzite-33