Z zycia wzięte (39)

Po powrocie do domu po pracy z przerażeniem zauważyłam, że moja 4-letnia córeczka ma parę pokaźnych siniaków. Opiekunka w ramach tłumaczeń stwierdziła tylko: „Ona uderzyła mnie pierwsza".

* * * * *

Nakryłam dzisiaj swojego męża, jak wyjada kocie żarcie z miski. Jakby tego było mało, dodam, że był przebrany za kota... ogon, kocie uszy,

* * * * *

Zdiagnozowano u mnie dość rzadką chorobę -trichotillomanię (nieświadome wyrywanie sobie włosów na tle nerwowym). Powiedziałem o tym swoim rodzicom. Nastała dłuższa chwila milczenia, po której mój ojciec nieśmiało zapytał: „Czy to oznacza, że jesteś gejem?".

* * * * *

Byłam na spacerze z psem, kiedy zaczepił mnie jakiś koleś i powiedział „Wow, wyglądasz naprawdę prześlicznie". Zarumieniłam się i podziękowałam za komplement, ale facet spojrzał na mnie jak na kompletną idiotkę i powiedział: „Mówiłem do psa".

* * * * *

Jestem w czwartym miesiącu ciąży. Wczoraj poszłam z moim mężem na zdjęcia do fotografa. Na wygląd mojego jeszcze nie okrągłego brzucha po-
wiedział: „Mogłaby Pani trochę wciągnąć ten tłuszcz?". Mina mojego męża bezcenna.

* * * * *

Moja trzyletnia córka chciała mi coś powiedzieć. Byłem bardzo zajęty i nie zwracałem na nią uwagi. Niezrażona niczym mała zagaduje mnie:
- Tato! 
- Tatuś!!
- Tatusiu!!!
- Mirek, ku...! ,:

* * * * *

Od niedawna byłem w związku z dziewczyną. Wydawało mi się, że układa nam się świetnie, ale dzisiaj ze mną zerwała... bo zapomniałem jej kupić prezentu z okazji 3 tygodnia bycia razem.

 

 

 

  • /kcik-humoru/558-z-ycia-wzite/4521-humor-z-ycia-wzite-40
  • /kcik-humoru/558-z-ycia-wzite/4488-humor-z-ycia-wzite-sp-49646964